Zapraszamy do naszego centrum 26-27 września 2020 roku na warsztaty „Język i styl – wielowymiarowe podejście do śpiewania”, które poprowadzą Magdalena Kizinkiewicz i Wojciech Myrczek.

Magdalena mówi o sobie tak: „Jestem aktorką, reżyserem, wokalistką, logopedą i terapeutą głosu.
Kompetencje zawodowe zdobywałam na studiach aktorskich w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie oraz logopedycznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Dzięki wieloletniej praktyce jako zawodowa aktorka i wokalistka, pedagog Warszawskiej Szkoły Filmowej, Szkoły Machulskich i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, jak również jako terapeuta współpracujący z grupą fizjoterapeutów i osteopatów skupionych wokół: RENORT – Słuchając Ciała, HOLIMEDICA, REHAORTHOPEDICA, KLINIKA OSTEOPATII IGI GARBOWSKIEJ. Efektywnie pomagam zarówno dorosłym jak i dzieciom w poprawianiu i niwelowaniu ich wad wymowy (min. seplenienie, bruksizm, rotacyzm) i wspomaganiu terapii ortodontycznych.
Prowadzę terapię języka w jego funkcjach, mioterapię, ćwiczenia odblokowujące aparat mowy, którego sprawność jest niezbędna w mówieniu i śpiewaniu. Pomagam wzmocnić poszczególne partie mięśni oddechowych.
Pracuję z głosem w oparciu o Physiological Voice Training w/ Dr. Hubert Noé.
Pomagam ludziom w odzyskaniu głosu po urazach fizycznych i emocjonalnych.
Pracuję nad dykcją i emisją głosu z osobami, dla których głos jest ich narzędziem codziennej pracy (wokaliści, speakerzy, wykładowcy). Jestem trenerem osób zawodowo występujących publicznie”.

Wojciech Myrczek – Jeden z najbardziej obiecujących polskich wokalistów jazzowych. Laureat wielu nagród, w tym Shure Montreux Jazz Voice Competition 2013. W swoim śpiewie posługuje się nie tylko słowami, ale i scatem, swobodnie improwizując i śmiało czerpiąc z tradycji crooningu. Obecnie artysta jest wykładowcą Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Współpracuje także z Zespołem Śpiewaków Miasta Katowice „Camerata Silesia”. Dotychczas wydał dwie płyty: „We’ll Be Together Again” (2010) oraz „Love Revisited” (wraz z Pawłem Tomaszewskim, 2014). Regularnie przyjmuje wyrazy uznania czytelników miesięcznika Jazz Forum, którzy od 2015 uznają Go „Wokalistą Roku” w ankietach Jazz Top.